دسته‌ها
اخبار

5 راز داشتن یک میکاپ حرفه ای و جذاب که نمیدونی!

5 راز داشتن یک میکاپ حرفه ای و جذاب که نمیدونی!

ریملی که به مژه ها حالت داده و آن ها را بلندتر و پُرتر نشان دهد. به همین دلیل باید از پوست مراقبت کرده و برای این کار به مرطوب کننده و پرایمز نیاز است. برای پوشش دادن به افتادگی لب‌ها، می‌توانید از مداد لب استفاده کنید و خط لب پایینی را پررنگ‌تر کنید تا به سمت بالا حالت دهید. همچنین، با پاک کردن گوشه‌های بیرونی لب، می‌توانید این حالت را تصحیح کنید و لب‌ها را به سمت بالا بکشانید. در کل می‌توان گفت که چشم‌ها و لب‌ها هر دو بسیار مهم هستند، اما برای رسیدن به نتایج بهتر، بهتر است به چشم‌های خود ابتدا توجه کنید. قبل از شروع آرایش، مطمئن شوید که 15 تا 20 دقیقه قبل از آن کمی مرطوب کننده استفاده کنید.

  • باید تکنیک های گوناگونی را یاد بگیریم تا بتوانیم در نهایت به صورت حرفه ای این تکنیک ها و مهارت هارا پیاده سازی کنیم.
  • بدین صورت که آرایش چشم، لب، گونه و به کل صورت فقط از یک رنگ پیروی میکند.
  • همچنین از فون های تیره برای سایه زدن و ایجاد متد کانتورینگ استفاده می گردد.
  • در این سبک، آرایش به سبک غلیظ اجرا شده و حرارت بالایی در آن حس می شود.
  • اگر قرار است بدوید یا تعریق داشته باشید، استفاده از زیرساخت و بتونه کاری یک امر ضروری است.

همچنین این احتمال وجود دارد که با نظر ادیتورها، دیزاینرها یا عکاسان مد نتیجه نهایی کار یک میکاپ آرتیست تغییر پیدا کند و نقش او این خواهد بود که به عنوان بخشی از تیم مدل را آماده کند. اگر دوست هنرمندی دارید از او بخواهید که از مراحل انجام میکاپ توسط شما یک موزیک ویدئو تهیه کند. همچنین به دوستان و همکاران تان پیشنهاد دهید که شما آرایش عروسی شان را انجام دهید.

ایده های میکاپ لایت

در نهایت نیز باید نمونه کارهای متنوع و فراوانی داشته باشید و دامنه ارتباطات تان را گسترش دهید. تمام لوازم موردنیاز برای آموزش گریم و میکاپ، به هنرجو در پک‌های مخصوص داده می‌شود تا در زمان آموزش، مشکلی پیش نیاید. البته هزینه مربوط به این پک، به‌صورت جدا از هزینه دوره آموزش اخذ می‌شود. دوره آموزش آرایش عروس زیر نظر بهترین مدرسین سازمان فنی و حرفه ای انجام می شود و شما در این دوره، آموزش گریم و میکاپ تخصصی عروس را یاد خواهید گرفت.

تالک داون آرایشو پاک کنی ام دافی

شما در این دوره به صورت حرفه ای آموزش می بینید و نه فقط صرفا یک تعداد سرفصل مشخص را بگذرانید. به هر حال از مهم ترین ویژگی های این دوره میشه به موارد زیر اشاره کرد. اول اینکه در آرایش خود مهارت کسب می‌کنید و می‌دانید که با چه آسیب‌هایی روبه‌رو خواهید بود تا بتوانید جلوی آن را هر چه سریع‌تر بگیرید.

توضیحات مربی گل گیس درباره دوره آموزش گریم و میکاپ

البته اگر تازه کار هستید و نمی‌دانید چه لوازمی برای تکمیل کیت آرایشی‌تان لازم دارید، ابتدا دوره‌های آموزشی خود را بگذرانید و سپس اقدام به خرید کنید. در سال 2012 در آمریکا آرایشگری یکی از شگفت‌انگیزترین مشاغل با درآمد شش رقمی معرفی شد. بدون شک افراد تازه وارد در این حرفه از همان ابتدا نمی‌توانند به درآمدهای بسیار بالا برسند. اغلب میکاپ آرتیست‌های (makeup artist) مشهور نیز با تلاش‌های بسیار توانسته‌اند به جایگاه کنونی خود برسند. دراین مقاله از سایت جت با ما همراه باشید تا شما را با روش‌های تبدیل شدن به یک میکاپ آرتیست حرفه‌ای آشنا کنیم.