دسته‌ها
اخبار

میکاپ آرتیست کیست ؟ و چه ویژگی هایی دارد؟ آموزشگاه آپادانا با ارائه مدرک بین المللی

میکاپ آرتیست کیست ؟ و چه ویژگی هایی دارد؟ آموزشگاه آپادانا با ارائه مدرک بین المللی

بسیاری از افراد هنگام آماده‌ شدن برای یک مراسم خاص مانند عروسی، میهمانی یا مجلسی مهم، نیاز به خدمات آرایش و میکاپ دارند. این افراد ممکن است نیاز به استفاده از مواد آرایشی دقیق‌تری نسبت به آنچه که خودشان معمولاً قادر به استفاده از آن هستند، داشته باشند. همچنین ممکن است برای یک موقعیت خاص ظاهر جدیدی بخواهند یا بخواهند موقع عکس گرفتن جلوه بی‌نقصی داشته باشند.

  • در این دوره تمام سعی ما این بوده که محبوب ترین سبک های گریم عروس مانند سبک کلاسیک و لبنانی به شما آموزش دهیم.
  • تکنیک های آرایش درستی وجود دارد، اما آرایش مناسب ممکن است بسته به نوع ظاهر فرد متفاوت باشد .
  • بنابراین قبل از اینکه به سراغ روش های صافی مو بروید، بهتر است ابتدا با عوارض و معایب آن به خوبی آشنا شوید.
  • گریم برعکس آرایش هیچ رنگ و لعابی ندارد و فقط با سایه روشن چهره را متعادل سازی می کنند.
  • داشتن چشمانی حساس به این معنا نیست که باید برای همیشه با آرایش چشم خداحافظی کنید.

دوره مبانی، مکمل دوره جامع است و پیش‌نیاز دوره جامع می‌باشد. همچنین برای دوره مبانی به تنهایی مدرکی وجود ندارد و بعد از گذراندن دوره جامع است که به شما مدرک تعلق می‌گیرد؛ بنابراین ما به هنرجویان پیشنهاد می‌کنیم حتما این دو دوره را باهم طی کنند. دوره پیشرفته، جهت ارتقای شغلی و بهبود دانش شما در این زمینه است و شما را مد و علم روز آشنا می‌کند و تکنیک‌های جدید را به شما می‌آموزد. در صورت درخواست شما، مدرسه می‌تواند از هتل 3 ستاره ورزش تهران، برای شما جا رزرو نماید. لطفا پس از ثبت‌نام آنلاین، برای هماهنگی هتل با کارشناسان فروش مدرسه تماس بگیرید.

رنگ کردن مو با زردچوبه

همچنین دقت داشته باشید که نوع دوره، بر هزینه آن تاثیر دارد، به‌طوری‌که برای دوره خصوصی، هزینه بیشتری در مقایسه با دو مدل دیگر در نظر گرفته شده است. علاوه بر این، باید با رنگ چشم و موهای شما همخوانی داشته باشد. همیشه باید ابتدا لب های خود را خط بکشید و سپس آنها را با رنگ پر کنید. برای ماندگاری بیشتر، از بالم یا پرایمر استفاده کنید و رژ لب را با برس لب بزنید. عروسی روزی است که تا آخر عمر به یاد خواهید آورد، بنابراین تصاویر و ویدیو چیزهایی هستند که به شما کمک می کنند آن را به خاطر بسپارید.

مراحل انجام میکاپ

در این سبک، برجسته سازی گونه و لب ها اهمیت ویژه ای داشته و از فون های تیره برای ایجاد سایه و روشن های سنگین استفاده می گردد. انواع میکاپ عروس موضوع مهمی است که در ادامه بحث در خصوص میکاپ عروس چیست، باید به صحبت در مورد آن بپردازیم. موضوعی که باعث ایجاد سبک های متفاوت در میکاپ شده، شدت و غلظت رنگ های به کار رفته در آن است.

ببینید جادوی هنرمند کره ای در ترسیم چهره مسی با سایه!

ناگفته نماند که این سبک، هر گونه لک و تفاوت های پوستی را میپوشاند، بدون اینکه غیر طبیعی به نظر برسد. برای بهبود ظاهر و فعالیت های روزانه، مدل آرایش طبیعی و مینیمال (Natural Minimal Makeup) به وجود آمده است. رویکرد میکاپ طبیعی، فقط شامل تغییرات ساده و نه عمده در ظاهر و صورت بانوان میباشد. این سبک از انواع مدل آرایش و میکاپ در معاشرت با دوستان، محل کار و یا برای یک مهمانی غیررسمی مناسب خواهد بود. احتمالا بسیاری از افراد فکر می کنند که لوازم آرایشی یک اختراع و کشف جدید است.